Nafukovací kruh The Nice Fleet Florida, ø 120 cm

Tiež už sa nemôžete dočkať parných letných dní, kedy si budete bezstarostne užívať pri vode a nasávať slnečné lúče? Potom sa nechajte... viac informácií »
Nafukovací kruh The Nice Fleet Florida
60 EUR70 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Tiež už sa nemôžete dočkať parných letných dní, kedy si budete bezstarostne užívať pri vode a nasávať slnečné lúče? Potom sa nechajte...

Tiež už sa nemôžete dočkať parných letných dní, kedy si budete bezstarostne užívať pri vode a nasávať slnečné lúče? Potom sa nechajte nalákať na značku The Nice Fleet a jej nafukovacie doplnky, ktoré celý zážitok ešte viac umocnia. Tento nafukovací kruh z kolekcie Florida nie je výnimkou. Ako ostatné produkty od tejto značky je ručne potlačený a vyrobený pomocou sieťotlačových rámov. Preto sa nezľaknite, pokiaľ sa bude jemne líšiť dizajnom od ilustračnej fotografie. Tento fakt nie je chybou, naopak dodáva každému kúsku na jedinečnosti. Dobré vedieť: produkt je recyklovateľný a neobsahuje BPA ani ftaláty. Dobré vedieť: kruh neprefukujte, nafúknite ho na maximálne 90 %. Zároveň ho nenafukujte stlačeným vzduchom, pretože by mohlo dôjsť k prasknutiu výrobku. Nenechávajte ho na slnku, keď sa nepoužíva – dlhodobé vystavenie zdroju tepla môže spôsobiť jeho napučanie a deformáciu. Po použití ho odporúčame umyť čistou vodou a následne nechať prirodzene uschnúť. Skladujte na suchom mieste.
Exkluzívny tovar Nafukovací kruh The Nice Fleet Florida, ø 120 cm nájdete bez problémov tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii nafukovacie doplnky! Teraz si môžete vybrať zľavnené produkty z tejto sekcie za super cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite tiež na ďalší kvalitný tovar od dodávateľa the nice fleet. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento žiadaný produkt Nafukovací kruh The Nice Fleet Florida, ø 120 cm od známeho popredného výrobcu The Nice Fleet ide zaobstarať u nás za skvelú cenu! Na našich stránkach za 60 EUR.