Nádoba na mydlo v bielej farbe Wenko Arktis

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju... viac informácií »
Nádoba na mydlo v bielej farbe Wenko Arktis
Značka: Wenko
4,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju...

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju kúpeľňu tak, aby ste ráno rozospatí presne vedeli, kam siahnuť.

O značke:
Zorganizovaná domácnosť = spokojná rodina

Neveríte? Značka Wenko vás hravo presvedčí.
Usporiadaná kúpeľňa znamená viac času pre tých, s ktorými vám je najlepšie.

Majster poriadku, Wenko, patrí medzi odborníkov na upratovanie . Je to profík na praktické pomôcky do domácnosti, ktoré vám uľahčia bývanie . Veľmi obľúbený tovar môžete kúpiť bezprostredne tu na webe umiestnený v kategórii mydelničky! Pripravili sme ostatné produkty z tejto známej kategórie za výhodnú cenu. Vehlasný dodávateľ Wenko má v ponuke kvalitné produkty.

V zľave tento tovar Nádoba na mydlo v bielej od dodávateľa kvalitných produktov Wenko získajte práve teraz za výpredajovú cenu. Ceny už od 4,49 EUR.