Mydlo na šnúrke Esschert Design Heal

Mydlo je zložené z kombinácie rastlinných olejov, glycerolu, izostearátu sodného, vody, fluoridu vápenatého, glycerínu, parfumu, tetrasodnej EDTHA,... viac informácií »
Mydlo na šnúrke Esschert Design Heal
Mydlo je zložené z kombinácie rastlinných olejov, glycerolu, izostearátu sodného, vody, fluoridu vápenatého, glycerínu, parfumu, tetrasodnej EDTHA,...

Mydlo je zložené z kombinácie rastlinných olejov, glycerolu, izostearátu sodného, vody, fluoridu vápenatého, glycerínu, parfumu, tetrasodnej EDTHA, BHT a žltej a modrej FD&C.

Je tiež vhodný len na vonkajšie použitie a mal by sa uchovávať mimo dosahu detí.
Vysoko kvalitný kus Mydlo na šnúrke Esschert Design Heal možno zaobstarať taktiež na webe v populárnej rubrike mydlá! Máme pre vás skvelé kusy z tejto populárnej kategórie ľahko online. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov značky Esschert Design. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca Esschert Design pre vás pripravuje top tovar.

Kvalitný a žiadaný kus Mydlo na šnúrke Esschert Design od populárnej značky Esschert Design jednoducho získate tu a teraz trvalo výhodne. Cena už od 7,49 EUR.