Mramorová vonná sviečka Blomus Indian Tan, doba horenia 40 h

Vonné sviečky Blomus sú umiestnené v pevnej mramorovej nádobe, ktorú je možné znovu použiť ako skladovacie nádobu, akonáhle sviečka vyhorí.... viac informácií »
Mramorová vonná sviečka Blomus Indian Tan
Značka: Blomus
43 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vonné sviečky Blomus sú umiestnené v pevnej mramorovej nádobe, ktorú je možné znovu použiť ako skladovacie nádobu, akonáhle sviečka vyhorí....

Vonné sviečky Blomus sú umiestnené v pevnej mramorovej nádobe, ktorú je možné znovu použiť ako skladovacie nádobu, akonáhle sviečka vyhorí.

Sviečka neobsahuje palmový olej a má veľmi nízku produkciu sadzí. Výrobcovia použili materiály špičkovej kvality, čo zaručuje extra dlhú dobu horenia (až 40 hodín).

Aróma k vám domov prinesie podmanivú stredomorskú atmosféru. Zelená sviežosť fíg má upokojujúci a relaxačný účinok. Vôňa je korenistá, napriek tomu kvetinová, ale nie je podliezavá. Vyvážená, príjemná zmes, ktorá vašu myseľ zanesie do letných dní plných pohody.

Tento akčný produkt Mramorová vonná sviečka Blomus Indian Tan, doba horenia 40 s pečaťou kvality značky Blomus k dispozícii online vo výpredajové akciu! V súčasnosti za 43 EUR.