Modrý záves so zamatovým povrchom AmeliaHome Peacock, 140 x 250 cm

Dodajte vášmu interiéru útulnosť aj súkromie týmto moderným závesom Peacock. Pýši sa hladkým a ľahko trblietavým materiálom so zamatovým... viac informácií »
Modrý záves so zamatovým povrchom AmeliaHome Peacock
Značka: AmeliaHome
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dodajte vášmu interiéru útulnosť aj súkromie týmto moderným závesom Peacock. Pýši sa hladkým a ľahko trblietavým materiálom so zamatovým...

Dodajte vášmu interiéru útulnosť aj súkromie týmto moderným závesom Peacock. Pýši sa hladkým a ľahko trblietavým materiálom so zamatovým povrchom, ktorý sa postará o netradičný a elegantný vzhľad.

Miera zatemnenia je 77 %.
Kvalitný kus Modrý záves so zamatovým povrchom AmeliaHome Peacock, 140 x 250 cm môžete zohnať jednoducho u nás v obľúbenej rubrike závesy! Pripravili sme ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky za najlepšie ceny. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke ďalšie kúsky od značky AmeliaHome. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný tovar Modrý záves so zamatovým povrchom AmeliaHome Peacock, 140 od výrobcu s dlhou históriou AmeliaHome jednoducho môžete nájsť tady teraz vo výpredajové akciu. V súčasnosti za skvelú cenu 35,90 EUR.