Modrý úložný box na oblečenie Compactor XXL Blue Edition 3D Vacuum Bag, 125 l

Počítate doma každý centimeter a keď chcete uskladniť sezónne oblečenie, neviete si rady, kam to vlastne všetko dať? Práve vám by sa hodil tento... viac informácií »
Modrý úložný box na oblečenie Compactor XXL Blue Edition 3D Vacuum Bag
Značka: Compactor
29 EUR
Kúpiť v e-shope »
Počítate doma každý centimeter a keď chcete uskladniť sezónne oblečenie, neviete si rady, kam to vlastne všetko dať? Práve vám by sa hodil tento...

Počítate doma každý centimeter a keď chcete uskladniť sezónne oblečenie, neviete si rady, kam to vlastne všetko dať? Práve vám by sa hodil tento box s vákuovým obalom od značky Compactor, ktorý vysajete vysávačom a z veľkého vreca plného oblečenia vyčarujete ploskačku, ktorá sa krásne vojde do boxu a potom pod posteľ alebo do skrine .


Tento skvelý tovar Modrý úložný box na oblečenie Compactor XXL Blue Edition 3D Vacuum Bag, 125 l môžete zaobstarať pohodlne tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike úložné boxy. Mrknite na iné produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke tiež viac vybraných výrobkov od výrobcu Compactor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Compactor ponúka kvalitné produkty Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Tento neodolateľný produkt Modrý úložný box na oblečenie Compactor XXL Blue Edition 3D Vacuum Bag, 125 l od populárnej značky Compactor nájdete na našich stránkach za úžasnú cenu. Akčná cena od 29 EUR.