Modrý puf Hübsch Zerio, ø 50 cm

Ak hľadáte elegantný nábytok s puncom luxusu, zakotvite u dánskej značky Hübsch. V jej repertoári nájdete kúsky, ktoré si zamiluje nejeden nadšenec... viac informácií »
Modrý puf Hübsch Zerio
Značka: Hübsch
164 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ak hľadáte elegantný nábytok s puncom luxusu, zakotvite u dánskej značky Hübsch. V jej repertoári nájdete kúsky, ktoré si zamiluje nejeden nadšenec...

Ak hľadáte elegantný nábytok s puncom luxusu, zakotvite u dánskej značky Hübsch. V jej repertoári nájdete kúsky, ktoré si zamiluje nejeden nadšenec pre vycibrený a praktický dizajn. Presne taký je totiž aj tento puf v modernom dizajne, ktorý skvele zapadne do scandi riešeného interiéru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený.

Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť. Tento žiadaný produkt Modrý puf Hübsch Zerio, ø 50 máte možnosť zaobstarať bezprostredne na webe v známej kategórii taburety! Teraz kúpite skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za internetové ceny. Vehlasná značka Hübsch vám predstavuje prémiové výrobky. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však viac kvalitného tovaru značky Hübsch. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave tovar Modrý puf Hübsch Zerio, ø 50 cm od známeho výrobcu Hübsch môžete nájsť aktuálne naozaj výhodne! Teraz môžete získať za skvelú cenu 164 EUR.