Modrý pohár Bitz Kusintha, 280 ml

Kolekcia Kusintha od dánskej značky Bitz hneď na prvý pohľad zaujme prepojením pestrých farieb a jemnej štruktúry. Okrem okúzľujúceho vzhľadu... viac informácií »
Modrý pohár Bitz Kusintha
Značka: Bitz
7,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Kusintha od dánskej značky Bitz hneď na prvý pohľad zaujme prepojením pestrých farieb a jemnej štruktúry. Okrem okúzľujúceho vzhľadu...

Kolekcia Kusintha od dánskej značky Bitz hneď na prvý pohľad zaujme prepojením pestrých farieb a jemnej štruktúry. Okrem okúzľujúceho vzhľadu však svojmu majiteľovi ponúkne aj funkčnosť, ako je v tomto prípade odolnosť a nenáročná údržba.Kvalitný a žiadaný produkt Modrý pohár Bitz Kusintha, 280 ml máte možnosť získať taktiež na webe v rubrike poháre a poháriky! Preskúmajte akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za super ceny. Slávny dodávateľ Bitz pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci tovar Veď to vidíte sami.

Veľmi obľúbený produkt Modrý pohár Bitz Kusintha, od značky so skvelou reputáciou Bitz máte možnosť dostať na našich stránkach so zľavou! V súčasnosti je k dispozícii za 7,49 EUR.