Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm

Potrebuje váš domov vzpruhu v podobe farieb? Siahnite po modernom koberci z kolekcie Gigi od značky Flair Rugs. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke... viac informácií »
Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi
Značka: Flair Rugs
132 EUR
Kúpiť v e-shope »
Potrebuje váš domov vzpruhu v podobe farieb? Siahnite po modernom koberci z kolekcie Gigi od značky Flair Rugs. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke...

Potrebuje váš domov vzpruhu v podobe farieb? Siahnite po modernom koberci z kolekcie Gigi od značky Flair Rugs. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Je to ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, pokiaľ ide o teplo a zvuk. Majú tiež tvarovú pamäť, takže aj po dlhšom stlačení sa vlákna vrátia do svojho pôvodného tvaru.

Neznepokojujte sa, ak koberec prvé týždne trochu leží. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa po približne prvom mesiaci ustáli. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.

Prečo si kúpiť koberec:
Okrem estetických dôvodov existuje aj mnoho užitočných. Koberec ideálne izoluje hluk a nízke teploty. Zahreje vaše bosé nohy a utlmí pobehovanie šantiacich detí.

Má tiež antistatické vlastnosti, vďaka čomu je vhodný do interiérov, v ktorých sa zdržiavajú domáce zvieratá. Ich srsť sa lepšie drží na zemi a ľahšie sa čistí (vrátane prachu). Zároveň môže chrániť podlahu pred psami alebo mačkami alebo ich pazúrmi. Akčný a v zľave kus Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 máte možnosť nájsť teraz u nás zaradený v sekcii koberce! Teraz kúpite skvelé produkty z tejto známej sekcie ľahko online! To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Mrknite na viac vybraných výrobkov od výrobcu Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Úplne unikátny tovar Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Flair Rugs ľahko nájdete tady trvalo výhodne. Ceny už od 132 EUR.