Modrý kameninový tanier Bahne & CO Birch, ø 18,5 cm

Riad z kolekcie Birch od dánskej značky Bahne & CO vnesie do vašej jedálne neodolateľné spojenie kameniny s očarujúcou reaktívnou glazúrou. Zatiaľ... viac informácií »
Modrý kameninový tanier Bahne & CO Birch
Značka: Bahne & CO
17 EUR
Kúpiť v e-shope »
Riad z kolekcie Birch od dánskej značky Bahne & CO vnesie do vašej jedálne neodolateľné spojenie kameniny s očarujúcou reaktívnou glazúrou. Zatiaľ...

Riad z kolekcie Birch od dánskej značky Bahne & CO vnesie do vašej jedálne neodolateľné spojenie kameniny s očarujúcou reaktívnou glazúrou. Zatiaľ čo zvolený materiál mu prepožičiava svoje najlepšie vlastnosti, ako je v tomto prípade odolnosť a pevnosť, farebná glazúra zaistí, že na svete nenájdete dva totožné kúsky toho istého riadu. Servírovať pokrmy tak budete v naozajstnom unikáte.
Vynikajúci produkt možno kúpiť v pohode na webe v obľúbenej sekcii uncategorized! Nájdite si kvalitné produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov má prémiový tovar. Presvedčte sa sami!

Tento vynikajúci tovar Modrý kameninový tanier Bahne & CO Birch, ø 18,5 cm od výrobcu so zárukou kvality Bahne & CO môžete získať v našej internetovej ponuke za výborné peniaze. Cena od 17 EUR.