Modrý bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka 360 cm

Zabezpečte svojmu dieťaťu pokojný a bezpečný spánok s praktickým pleteným mantinelom T-TOMI. Možno ho vložiť okolo vnútornej strany postieľky,... viac informácií »
Modrý bavlnený pletený mantinel T-TOMI
Značka: T-TOMI
90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zabezpečte svojmu dieťaťu pokojný a bezpečný spánok s praktickým pleteným mantinelom T-TOMI. Možno ho vložiť okolo vnútornej strany postieľky,...

Zabezpečte svojmu dieťaťu pokojný a bezpečný spánok s praktickým pleteným mantinelom T-TOMI. Možno ho vložiť okolo vnútornej strany postieľky, aby sa zabránilo kontaktu s tvrdým povrchom.

Poťah je vyrobený z mäkkej a jemnej bavlny. Výplň je vyrobená z antistatického a antibakteriálneho dutého vlákna. Vďaka tomu je ideálna už od narodenia.Neodolateľný tovar Modrý bavlnený pletený mantinel nájdete bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii detský textil! Nájdite si skvelé výrobky z tejto populárnej kategórie ľahko online. To však nie je všetko, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na viac produktov značky T-TOMI. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca T-TOMI svojim zákazníkom ponúka prémiové výrobky.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Modrý bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka 360 cm od spoľahlivej značky T-TOMI získate online za rozumné peniaze. Aktuálne stojí u nás 90 EUR.