Modro-oranžové obliečky z bavlneného saténu Hübsch Hilda, 140 x 200 cm

Vychutnajte si vo svojej posteli komfort bavlneného saténu a už nikdy nebudete chcieť zaspávať inak. Prekvapí vás totiž svojím luxusným vzhľadom,... viac informácií »
Modro-oranžové obliečky z bavlneného saténu Hübsch Hilda
Značka: Hübsch
99,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vychutnajte si vo svojej posteli komfort bavlneného saténu a už nikdy nebudete chcieť zaspávať inak. Prekvapí vás totiž svojím luxusným vzhľadom,...

Vychutnajte si vo svojej posteli komfort bavlneného saténu a už nikdy nebudete chcieť zaspávať inak. Prekvapí vás totiž svojím luxusným vzhľadom, príjemne hladkým povrchom, priedušnosťou a tiež dlhou životnosťou, vďaka ktorej si udrží tvar a sýte farby. Obliečky značky Hübsch využívajú tieto vlastnosti a kombinujú ich so zaujímavým retro motívom. Zdobí ho decentný, a napriek tomu výrazný pruhovaný vzor, ktorý do vašej spálne vnesie príjemnú a odľahčenú atmosféru. Produkt má medzinárodne uznávaný cetifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že použité materiály sú zdravotne vyhovujúce.
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť dostať bezprostredne tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike obliečky! Pripravili sme pre vás podobné kusy zo spomínanej sekcie za super peniaze. U nás toho nájdete oveľa viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené produkty od dodávateľa Hübsch. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Hübsch vám môže poskytnúť kvalitné výrobky. Pozrite so sami.

Často hľadaný tovar Modro-oranžové obliečky z bavlneného saténu Hübsch Hilda, 140 x značky Hübsch môžete pohodlne kúpiť momentálne na webe lacno! Produkt je v súčasnosti v predaji za 99,90 EUR.