Modro-červený koberec Nouristan Sylla, 200 x 290 cm

Chceli by ste si doladiť bývanie nevšedným kobercom? Máte ten správny. Tento fešák od značky Nouristan sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným... viac informácií »
Modro-červený koberec Nouristan Sylla
Značka: Nouristan
259 EUR
Kúpiť v e-shope »
Chceli by ste si doladiť bývanie nevšedným kobercom? Máte ten správny. Tento fešák od značky Nouristan sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným...

Chceli by ste si doladiť bývanie nevšedným kobercom? Máte ten správny. Tento fešák od značky Nouristan sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným orientálnymi a klasickými vzormi. Vyzdobí predovšetkým interiéry, ktoré nie sú všedné a dýcha z nich história.

Získa si vás nielen svojím nezameniteľným estetickým spracovaním, ale tiež vysokou odolnosťou a vďaka kratšiemu vlasu i veľmi ľahkou údržbou. Po celom svojom obvode je obšitý a zamilujete si ho na prvý dotyk bosou nohou.

Značka Nouristan očarí rozmanitým repertoárom, v ktorom si môžete vybrať z najrôznejších rozmerov, farieb a motívov.Tento akčný produkt Modro-červený koberec Nouristan Sylla, 200 x 290 máte možnosť zaobstarať už dnes u nás umiestnený v rubrike koberce! Mrknite na obľúbené produkty z tejto obľúbenej kategórie za super ceny. Vehlasná značka Nouristan ponúka veľmi kvalitné výrobky. Však to vidíte sami! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie produkty od výrobcu Nouristan. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Modro-červený koberec Nouristan Sylla, 200 od známeho popredného výrobcu Nouristan ľahko nájdete tady extra so zľavou! Iba teraz za 259 EUR.