Modro-biely keramický kvetináč Kähler Design, ø 12 cm

Vzhľad, ktorý je dnes už nestarnúcou klasikou. Na tomto kúsku pracovali dizajnérky Ditte Reckweg a Jelena Schou Nordentoft a vdýchli mu nádych starých... viac informácií »
Modro-biely keramický kvetináč Kähler Design
Vzhľad, ktorý je dnes už nestarnúcou klasikou. Na tomto kúsku pracovali dizajnérky Ditte Reckweg a Jelena Schou Nordentoft a vdýchli mu nádych starých...

Vzhľad, ktorý je dnes už nestarnúcou klasikou. Na tomto kúsku pracovali dizajnérky Ditte Reckweg a Jelena Schou Nordentoft a vdýchli mu nádych starých kultúr aj moderných trendov.

Ručne maľovaný povrch pridáva nezameniteľnosť.

Váza je vyrobená z fajáns – jemnej keramiky pripomínajúcej svojím leskom porcelán.
Vynikajúci tovar možno zohnať taktiež u nás umiestnený v rubrike kvetináče. Pripravili sme pre vás skvelé produkty z tejto rubriky za výhodné peniaze! Obľúbený výrobca Kähler Design dlhodobo vyrába prémiové výrobky. Treba hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. U nás nájdete viac kvalitných výrobkov značky Kähler Design. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Modro-biely keramický kvetináč Kähler Design, ø 12 cm od známej značky Kähler Design ľahko nájdete ešte dnes za skvelú cenu! Na našich stránkach za 42 EUR.