Modro-biele kreslo ušiak Max Winzer Lorris

Lorris sú rustikálne kúsky pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu kresla „ušiak“, ktorý prežíva roky. Mäkké polstrovanie, príjemný a... viac informácií »
Modro-biele kreslo ušiak Max Winzer Lorris
Značka: Max Winzer
899 EUR
Kúpiť v e-shope »
Lorris sú rustikálne kúsky pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu kresla „ušiak“, ktorý prežíva roky. Mäkké polstrovanie, príjemný a...

Lorris sú rustikálne kúsky pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu kresla „ušiak“, ktorý prežíva roky. Mäkké polstrovanie, príjemný a odolný poťah a masívne nohy robia z tohto kresla kúsok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Vysoká hodnota Martindale zaručí odolnosť poťahu a masívne nohy pevnosť aj dostatočnú oporu. Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Nie je teda divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku. Poznámka: sedák je pripevnený k telu suchým zipsom.
Kvalitný tovar ide zohnať tiež tu u nás v sekcii kreslá! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty z tejto sekcie z pohodlia domova!

Akčný kus Modro-biele kreslo ušiak Max Winzer od kvalitného výrobcu Max Winzer jednoducho zaobstaráte v našej internetovej ponuke skutočne lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 899 EUR.