Modro-biele kreslo ušiak Max Winzer Lorris

Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi... viac informácií »
Modro-biele kreslo ušiak Max Winzer Lorris
Značka: Max Winzer
764 EUR899 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi...

Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi modernejšími kúskami.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou. Veľmi obľúbený výrobok môžete získať ešte tu na webe umiestnený v rubrike kreslá. Teraz si môžete kúpiť úplne nové kusy z tejto známej kategórie v bezva akcii. Náš sortiment je široký, u nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Max Winzer. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Max Winzer pre vás pripravuje top výrobky.

Dizajnový výrobok Modro-biele kreslo ušiak Max Winzer Lorris od výrobcu s dlhou históriou Max Winzer môžete nájsť tady teraz za úplne najnižšiu cenu. Ponuka už od 764 EUR.