Modré silikónové prestieranie Södahl Tiles, 33 x 48 cm

Prémiové prestieranie značky Södahl nie je iba praktický doplnok, ktorý ochráni dosku vášho stola pred poškriabaním či poliatím, ktoré vedú k... viac informácií »
Modré silikónové prestieranie Södahl Tiles
Značka: Södahl
26 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prémiové prestieranie značky Södahl nie je iba praktický doplnok, ktorý ochráni dosku vášho stola pred poškriabaním či poliatím, ktoré vedú k...

Prémiové prestieranie značky Södahl nie je iba praktický doplnok, ktorý ochráni dosku vášho stola pred poškriabaním či poliatím, ktoré vedú k nevratnému poškodeniu povrchu. Vďaka svojmu jedinečnému štýlu a vysokej kvalite pozdvihne estetickú úroveň stolovania a umocní váš dojem z chutného pokrmu.

Prestieranie je vyrobené z odolného a mäkkého silikónu, ktorého povrch zdobí decentný a moderný geometrický vzor. Spoľahlivo odolá nárazom riadu aj tekutinám. Jeho výhodou je ľahká údržba – pokiaľ dôjde k znečisteniu, stačí ho utrieť navlhčeným obrúskom. Úplne jedinečný výrobok možno nakúpiť teraz na stránkach v obľúbenej rubrike kuchynský textil. Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z tejto kateógrie z pohodlia domova. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke ďalší preverený tovar od výrobcu Södahl. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Vysoko kvalitný produkt Modré silikónové prestieranie Södahl Tiles, 33 x 48 cm od dodávateľa kvalitných produktov Södahl pohodlne získate tu a teraz práve naozaj lacno! Výhodne za super cenu 26 EUR.