Modrá skladacia lampa Gingko Accordion

Špičková lampa Accordion od spoločnosti Gingko vnesie do vášho domova jedinečnú atmosféru a originálny štýl. Na prvý pohľad zaujme jedinečným... viac informácií »
Modrá skladacia lampa Gingko Accordion
Značka: Gingko
79 EUR
Kúpiť v e-shope »
Špičková lampa Accordion od spoločnosti Gingko vnesie do vášho domova jedinečnú atmosféru a originálny štýl. Na prvý pohľad zaujme jedinečným...

Špičková lampa Accordion od spoločnosti Gingko vnesie do vášho domova jedinečnú atmosféru a originálny štýl. Na prvý pohľad zaujme jedinečným harmonikovým dizajnom, ktorý ponúka široké možnosti využitia.

Skladá sa z dvoch masívnych tanierov zdobených honosným a jemným zamatom. Tieto dve časti sú navzájom spojené zdobenou papierovou organzou, ktorú možno rozložiť a znovu zložiť. To umožňuje veľa možností stvárnenia – lampu môžete umiestniť rovno na stôl, položiť ju do oblúka alebo vytvoriť závesný okrúhly lampáš, ktorý upevníte pomocou šikovne umiestnených magnetov. Nemusíte sa obávať roztrhnutia – pretože na výrobu bol zvolený pevný a vodoodolný papier Tyvek®.

Vnútri sa nachádza svetlo, ktoré ponúka dve nastavenia. Môžete si vybrať medzi studeným odtieňom bielej a teplým odtieňom žltej. Batéria sa nabíja pomocou priloženého kábla USB-C a jej výdrž je 6 až 8 hodín.

Bližšie sa na lampu pozrite prostredníctvom tohto videa:

Akčný a v zľave tovar Modrá skladacia lampa Gingko Accordion od popredného výrobcu Gingko je možné zaobstarať tu teraz práve za akčnú cenu. Teraz zaobstaráte len za 79 EUR.