Modrá porcelánová miska Green Gate Laurie, ø 10 cm

Riad od dánskej značky Green Gate je charakteristický precíznou ručnou výrobou a osobitým dizajnom, v ktorom prevláda decentne zdobený romantický... viac informácií »
Modrá porcelánová miska Green Gate Laurie
Značka: Green Gate
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Riad od dánskej značky Green Gate je charakteristický precíznou ručnou výrobou a osobitým dizajnom, v ktorom prevláda decentne zdobený romantický...

Riad od dánskej značky Green Gate je charakteristický precíznou ručnou výrobou a osobitým dizajnom, v ktorom prevláda decentne zdobený romantický motív. Do vašej kuchyne či jedálne vnesie pohodovú atmosféru anglického vidieka.
Kvalitný a lacný tovar Modrá porcelánová miska Green ide získať bezprostredne tu na našich stránkach umiestnený v kategórii misy! Pripravili sme akčné výrobky z tejto populárnej sekcie za akčnú cenu. To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. U nás v ponuke nájdete ďalší kvalitný tovar od značky Green Gate. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Green Gate pre svojich zákazníkov dodáva prémiový tovar. Nakupujte výhodný u nás.

Výnimočný a žiadaný produkt Modrá porcelánová miska Green Gate Laurie, ø 10 cm od dodávateľa tovaru Green Gate je možné ľahko získať aktuálne stále výhodne! Stojí teraz u nás 14 EUR.