Modrá nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds

Premýšľate čím oživiť detskú izbičku? Skúste nástenné samolepky značky Ambiance. Tie z kráľovstva tých najmenších vytvoria miesto, kde bude... viac informácií »
Modrá nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds
Značka: Ambiance
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Premýšľate čím oživiť detskú izbičku? Skúste nástenné samolepky značky Ambiance. Tie z kráľovstva tých najmenších vytvoria miesto, kde bude...

Premýšľate čím oživiť detskú izbičku? Skúste nástenné samolepky značky Ambiance. Tie z kráľovstva tých najmenších vytvoria miesto, kde bude radosť chodiť spať alebo sa hrať.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Foto je ilustratívne, skutočné rozmery zodpovedajú uvedeným parametrom.

Rozmer 2 veľkých tyrkysových samolepiek v tvare mraku je 25 x 50 cm, 2 stredne veľkých 15 x 30 cm a najmensí má 12,5 x 22 cm. Balenie príde na kartóne s rozmermi 60 x 70 cm. Super výrobok Modrá nástenná samolepka Ambiance Scandinavian máte možnosť nájsť ľahko na webe v obľúbenej rubrike detské samolepky! Teraz získate parádne výrobky z tejto známej rubriky za najlepšie ceny. Významná značka Ambiance dlhodobo ponúka prvotriedny sortiment. Môžete sa presvedčiť sami.

Zľavnený tovar Modrá nástenná samolepka Ambiance od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Ambiance ľahko nájdete momentálne za primerané peniaze. Na zohnanie práve v akcii za 23,90 EUR.