Modrá kúpeľňová predložka z organickej bavlny Södahl Melange, 50 x 90 cm

Doprajte si pohodlie prémiovej kúpeľňovej predložky Södahl Organic, ktorá do vašej kúpeľne prinesie nádych nadčasovej elegancie. Aj tu sa môžete... viac informácií »
Modrá kúpeľňová predložka z organickej bavlny Södahl Melange
Doprajte si pohodlie prémiovej kúpeľňovej predložky Södahl Organic, ktorá do vašej kúpeľne prinesie nádych nadčasovej elegancie. Aj tu sa môžete...

Doprajte si pohodlie prémiovej kúpeľňovej predložky Södahl Organic, ktorá do vašej kúpeľne prinesie nádych nadčasovej elegancie. Aj tu sa môžete tešiť na jedinečný minimalistický dizajn inšpirovaný obľúbeným škandinávskym štýlom.

Je vyrobená z vysokokvalitnej organickej bavlny, ktorá spĺňa vysoké ekologické a etické normy v súlade s medzinárodnou certifikáciou GOTS. Bola vypestovaná a spracovaná spôsobom šetrným k životnému prostrediu – bez použitia syntetických hnojív a chemických postupov.

Vďaka tomuto prírodnému materiálu je podložka výnimočne mäkká a príjemná na dotyk a pocit. Povrch je vysokoabsorpčný, čo ešte umocňuje výrazná povrchová štruktúra. Je tiež dlhotrvajúci a odolný, takže pri pravidelnom praní nestratí svoj tvar ani farbu.

Predložka slúži na zabránenie šírenia mokrých škvŕn na podlahe a na ochranu pred chladom. Jeho spodná strana má protišmykovú úpravu, takže zabráni vážnym nehodám a zraneniam.

Žiadaný produkt Modrá kúpeľňová predložka z organickej bavlny Södahl Melange, 50 x 90 cm od známeho popredného výrobcu Södahl organic môžete dostať v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! Na zohnanie práve v akcii za 59 EUR.