Modrá kovová zástena na balkón ADDU MWH, 180 x 80 cm

Máte dosť zvedavých pohľadov susedov z vedľajšieho balkóna? Alebo len potrebujete ľahko zatieniť ostré letné slniečko? Farebnú zástenu si... viac informácií »
Modrá kovová zástena na balkón ADDU MWH
Značka: ADDU
73 EUR86 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Máte dosť zvedavých pohľadov susedov z vedľajšieho balkóna? Alebo len potrebujete ľahko zatieniť ostré letné slniečko? Farebnú zástenu si...

Máte dosť zvedavých pohľadov susedov z vedľajšieho balkóna? Alebo len potrebujete ľahko zatieniť ostré letné slniečko? Farebnú zástenu si zamilujete nielen vďaka modernému dizajnu, ale aj vďaka jej praktickej stránke. Kovový rám zaručí spoľahlivú stabilitu a čiastočne priehľadný výplet zase zaistí príjemné odtienenie bez pocitu prílišnej izolácie

Stavte na kvalitu so záhradným nábytkom Addu. V širokom sortimente tejto značky nájdete to pravé posedenie na záhradu, balkón alebo napríklad aj na predzáhradku svojho bistra či reštaurácie. Všetko kvalitné drevo použité na výrobu sa pýši certifikáciou FSC ®, ktorá zaručuje, že stromy pochádzajú z lesov spravovaných udržateľným spôsobom. Hliníkové kúsky zasa oceníte pre jednoduchú údržbu a ľahkú manipuláciu vďaka nízkej hmotnosti. Ktorá kolekcia bude práve pre vás tá pravá? Kvalitný a lacný tovar je k dostaniu okrem iného na našich stránkach umiestnený v kategórii balkónové zábrany! Vyhľadajte si iné produkty z tejto sekcie za priaznivú cenu. Vedúci dodávateľ ADDU vám ponúka veľmi kvalitné výrobky Ponuka platí do vypredania zásob!

Unikátny a žiadaný produkt Modrá kovová zástena na balkón ADDU MWH, 180 x 80 cm s pečaťou kvality značky ADDU ľahko môžete získať bezpečne online za priaznivú cenu. Ponuka od 73 EUR.