Modrá keramická miska MIJ Copper Swirl, ø 16 cm

Kolekcia modrého riadu odráža farbu oceánu a letného neba. Jeho originálny dizajn na váš stôl naservíruje štipku rafinovanej nevšednosti a... viac informácií »
Modrá keramická miska MIJ Copper Swirl
Značka: MIJ
13,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia modrého riadu odráža farbu oceánu a letného neba. Jeho originálny dizajn na váš stôl naservíruje štipku rafinovanej nevšednosti a...

Kolekcia modrého riadu odráža farbu oceánu a letného neba. Jeho originálny dizajn na váš stôl naservíruje štipku rafinovanej nevšednosti a zaručene zožne veľký obdiv.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie. Vysokokvalitný výrobok Modrá keramická miska MIJ Copper Swirl, ø 16 máte možnosť dostať okrem iného na našom webe v obľúbenej sekcii misky! Pripravili sme unikátne produkty zo spomínanej sekcie za výpredajovú cenu! Tento výrobca MIJ vás obohatí o veľmi kvalitné produkty Nakupujte výhodný u nás. Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho viac. Mrknite na ďalšie skvelé produkty značky MIJ. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Modrá keramická miska MIJ Copper Swirl, ø 16 od nášho známeho výrobcu MIJ získate momentálne na našich stránkach za priaznivú cenu. V akcii za cenu 13,99 EUR.