Modrá kameninová misa Bloomingville Sandrine, ø 22 cm

Vychutnajte si stolovanie v jedinečnom štýle s riadom z kolekcie Sandrine od spoločnosti Bloomingville. Je vyrobený z odolnej a rustikálnej kameniny,... viac informácií »
Modrá kameninová misa Bloomingville Sandrine
Vychutnajte si stolovanie v jedinečnom štýle s riadom z kolekcie Sandrine od spoločnosti Bloomingville. Je vyrobený z odolnej a rustikálnej kameniny,...

Vychutnajte si stolovanie v jedinečnom štýle s riadom z kolekcie Sandrine od spoločnosti Bloomingville. Je vyrobený z odolnej a rustikálnej kameniny, ktorá je zdobená sviežou modrou glazúrou s tmavým okrajom.
Unikátny produkt Modrá kameninová misa Bloomingville Sandrine, ø 22 nájdete bezstarostne tu u nás v sekcii misy. Pripravili sme pre vás unikátne kúsky z tejto známej sekcie v zľave. Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac. Máme aj v ponuke viac kúskov od dodávateľa Bloomingville. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Zaujímavý tovar Modrá kameninová misa Bloomingville Sandrine, od výrobcu so zárukou kvality Bloomingville môžete dostať ešte dnes za primerané peniaze. V súčasnosti je k dispozícii za 33,90 EUR.