Modrá ergonomická sedacia lopta Leitz Cosy Ergo

Posilňujte svaly chrbta a stredu tela so sedacou loptou Ergo od značky Leitz. Lopta vás udrží aktívnych pri práci, napomáha zdravému sedeniu a je... viac informácií »
Modrá ergonomická sedacia lopta Leitz Cosy Ergo
Značka: Leitz
64 EUR75 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Posilňujte svaly chrbta a stredu tela so sedacou loptou Ergo od značky Leitz. Lopta vás udrží aktívnych pri práci, napomáha zdravému sedeniu a je...

Posilňujte svaly chrbta a stredu tela so sedacou loptou Ergo od značky Leitz. Lopta vás udrží aktívnych pri práci, napomáha zdravému sedeniu a je ideálnou pomôckou pri fyzioterapii či preťahovaní chrbta. Nafúknutie je ľahké, produkt je dodávaný s ručnou pumpou. Má odolné držadlo na ľahké prenášanie. Poznámka: textilný obal je možné zložiť a ručne prať. Balenie je bez plastov. Kvalitný a lacný produkt Modrá ergonomická sedacia lopta Leitz Cosy môžete kúpiť teraz tu u nás v kategórii taburety. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné výrobky z našej kategórie na pár kliknutí. Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Mrknite tiež na viac vybraných výrobkov od dodávateľa Leitz. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Značka Leitz má v stálej ponuke veľmi kvalitné výrobky. A tu je dôkaz!

Obľúbený kus Modrá ergonomická sedacia lopta Leitz Cosy Ergo od obľúbeného výrobcu Leitz máte možnosť nájsť práve teraz v našej ponuke so zľavou! Stojí práve teraz u nás 64 EUR.