Mliečnobiela sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 500 ml

ReTap, to sú ekologické fľaše, ktoré zmenia spôsob, akým pijeme vodu. Ich ľahkosť a odolnosť ich predurčujú k tomu, aby ste ich mohli nosiť v... viac informácií »
Mliečnobiela sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou
Značka: ReTap
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
ReTap, to sú ekologické fľaše, ktoré zmenia spôsob, akým pijeme vodu. Ich ľahkosť a odolnosť ich predurčujú k tomu, aby ste ich mohli nosiť v...

ReTap, to sú ekologické fľaše, ktoré zmenia spôsob, akým pijeme vodu. Ich ľahkosť a odolnosť ich predurčujú k tomu, aby ste ich mohli nosiť v kabelke alebo v batohu a mať ich tak stále poruke.

Sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré sa vďaka svojej pevnosti a tepelnej odolnosti využíva aj v laboratóriách, takže kvalita fliaš je plne odskúšaná a zaručená.

Napriek tomu, že sú pevnejšie než bežné sklo, nie sú nerozbitné. Fľaše sú ozdobené farebným viečkom z termoplastického elastoméru, ktorý neobsahuje bisfenol A (BPA) a je tak nezávadný pre naše zdravie. Do umývačky či mikrovlnky však fľašu vkladajte bez neho.
Akčný tovar Mliečnobiela sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 500 ml nájdete bez ťažkostí na webe v populárnej rubrike fľaše! Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii! Populárna značka medzi zákazníkmi ReTap pre vás pripravuje prémiové výrobky.

Výnimočný produkt Mliečnobiela sklenená fľaša ReTap s od obľúbenej značky ReTap k dispozícii ešte dnes so zľavou. Teraz nakúpite za 12,99 EUR.