Medovožltá mikroplyšová deka My House, 150 × 200 cm

Akoby vás objal veľký plyšák. Tak sa budete cítiť s touto hrejivou mikroplyšovou dekou. Je tvorená hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi... viac informácií »
Medovožltá mikroplyšová deka My House
Značka: My House
19 EUR
Kúpiť v e-shope »
Akoby vás objal veľký plyšák. Tak sa budete cítiť s touto hrejivou mikroplyšovou dekou. Je tvorená hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi...

Akoby vás objal veľký plyšák. Tak sa budete cítiť s touto hrejivou mikroplyšovou dekou. Je tvorená hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi jemné na dotyk a poskytnú vám príjemnú náruč aj počas chladných nocí či večerov.

Nechladí ani pri prvom kontakte a perfektne sa prispôsobí tvaru tela. Po vypraní veľmi rýchlo schne, nežmolkuje sa a ani s žehlením si nemusíte robiť starosti.

Tak majte vždy poruke hebkú deku, do ktorej sa môžete zababušiť doma aj v práci. Môžete ju použiť aj ako prikrývku cez posteľ alebo ňou obdarovať niekoho blízkeho. Zaručene bude mať veľkú radosť ♥Zaujímavý produkt možno získať aktuálne tu u nás v rubrike deky. Pripravili sme unikátne produkty z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Slávny dodávateľ My House ponúka svojim zákazníkom vynikajúce výrobky To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký! U nás totiž nájdete ďalší kvalitný tovar značky My House. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento obľúbený výrobok Medovožltá mikroplyšová deka My House, 150 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou My House získate aktuálne trvalo výhodne! Teraz zaobstaráte len za 19 EUR.