Maznacia hračka ESECO Animal Friends

Maznacia hračka od značky ESECO sa vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu perfektne hodí ako prvá hračka pre vaše bábätko. Jej hebké telo, ktoré... viac informácií »
Maznacia hračka ESECO Animal Friends
Značka: ESECO
11 EUR
Kúpiť v e-shope »
Maznacia hračka od značky ESECO sa vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu perfektne hodí ako prvá hračka pre vaše bábätko. Jej hebké telo, ktoré...

Maznacia hračka od značky ESECO sa vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu perfektne hodí ako prvá hračka pre vaše bábätko. Jej hebké telo, ktoré tvorí kombinácia bavlny a polyesteru. je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko a pohodlne uchopiť. Výplň potom tvorí duté vlákno charakteristické antistatickými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Ako ďalšie produkty od značky ESECO sa okrem medzinárodne uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pýši aj starostlivou a do detailu prepracovanou výrobou. Okrem toho ju možno v prípade potreby jednoducho vyprať. Unikátny produkt Maznacia hračka ESECO Animal Friends môžete zaobstarať aktuálne tu na stránkach v populárnej kateogrii detské hračky. Teraz si môžete zaobstarať skvelé výrobky z tejto kateógrie za najlepšie ceny.

Akčný produkt Maznacia hračka ESECO Animal Friends od známeho výrobcu ESECO ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za parádnu cenu. Aktuálne v akcii za 11 EUR.