Matrac v čiernej farbe Karup Design Double Latex Black, 160 × 200 cm

Jednoduchá záležitosť, ktorá vás neprivedie na mizinu. Aj taká vie byť matrace od škandinávskej značky Karup Design, ktorá sa snaží myslieť... viac informácií »
Matrac v čiernej farbe Karup Design Double Latex Black
Značka: Karup Design
1 099 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchá záležitosť, ktorá vás neprivedie na mizinu. Aj taká vie byť matrace od škandinávskej značky Karup Design, ktorá sa snaží myslieť...

Jednoduchá záležitosť, ktorá vás neprivedie na mizinu. Aj taká vie byť matrace od škandinávskej značky Karup Design, ktorá sa snaží myslieť ako na praktickú, tak aj ekonomickú stránku veci.

Poznámka: na predĺženie životnosti matraca a udržanie jeho čistoty odporúčame používať plachtu.

Vďaka svojej cenovej dostupnosti je idálnou voľbou ako pre študentov, tak mladé páry snažiace sa zariadiť si svoje hniezdočko s láskou.

Povrchový materiál matrac je navyše zo 100% bavlny, čo zaručuje komfort aj hebké prebudenie každý deň.


Úplne unikátny produkt Matrac v čiernej farbe Karup Design Double Latex Black, 160 × 200 cm zoženiete teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike futónové matrace. Teraz si môžete vybrať unikátne produkty z našej rubriky na pár kliknutí!

Veľmi žiadaný produkt Matrac v čiernej farbe Karup Design Double Latex Black, 160 × 200 cm od značky Karup Design máte možnosť nakúpiť bezpečne online skutočne lacno! Teraz v akcii 1 099 EUR.