Matrac v čiernej farbe Karup Design Coco Black, 140 × 200 cm

Jednoduchá záležitosť, ktorá vás neprivedie na mizinu. Aj taká vie byť matrace od škandinávskej značky Karup Design, ktorá sa snaží myslieť... viac informácií »
Matrac v čiernej farbe Karup Design Coco Black
Značka: Karup Design
579 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchá záležitosť, ktorá vás neprivedie na mizinu. Aj taká vie byť matrace od škandinávskej značky Karup Design, ktorá sa snaží myslieť...

Jednoduchá záležitosť, ktorá vás neprivedie na mizinu. Aj taká vie byť matrace od škandinávskej značky Karup Design, ktorá sa snaží myslieť ako na praktickú, tak aj ekonomickú stránku veci.

Poznámka: na predĺženie životnosti matraca a udržanie jeho čistoty odporúčame používať plachtu.

Vďaka svojej cenovej dostupnosti je idálnou voľbou ako pre študentov, tak mladé páry snažiace sa zariadiť si svoje hniezdočko s láskou.

Povrchový materiál matrac je navyše zo 100% bavlny, čo zaručuje komfort aj hebké prebudenie každý deň.


Úplne jedinečný produkt je dostupný bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii futónové matrace. Teraz si môžete zaobstarať zľavnené kusy z tejto známej sekcie za výhodnú cenu! Obľúbený výrobca Karup Design vám môže poskytnúť vynikajúce výrobky.

Výnimočný a žiadaný produkt Matrac v čiernej farbe Karup Design Coco Black, 140 × 200 cm od výrobcu so skvelou povesťou Karup Design jednoducho zoženiete aktuálne za parádnu cenu! Teraz môžete mať za 579 EUR.