Mätovozelený budík Karlsson Tinge, ø 9 cm

Nechajte sa každé ráno budiť zeleným štýlovým budíkom od holandskej značky Karlsson. Pristane mu to nielen na nočnom stolíku, ale aj na poličke,... viac informácií »
Mätovozelený budík Karlsson Tinge
Značka: Karlsson
26,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nechajte sa každé ráno budiť zeleným štýlovým budíkom od holandskej značky Karlsson. Pristane mu to nielen na nočnom stolíku, ale aj na poličke,...

Nechajte sa každé ráno budiť zeleným štýlovým budíkom od holandskej značky Karlsson. Pristane mu to nielen na nočnom stolíku, ale aj na poličke, medzi knihami alebo na komode. Originalita mu nechýba a určite s ním urobíte radosť aj niekomu blízkemu.
Podarený produkt Mätovozelený budík Karlsson Tinge, ø môžete kúpiť aktuálne u nás v obľúbenej kategórii budíky. Získajte ostatné produkty z našej kategórie za outletovú cenu. Významný výrobca Karlsson má k dispozícii top výrobky Tým ale naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky viac výrobkov od výrobcu Karlsson. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Nový produkt Mätovozelený budík Karlsson Tinge, ø 9 od známej kvalitnej značky Karlsson ide zaobstarať v aktuálnej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Teraz za akčnú cenu 26,90 EUR.