Matnečierne WC sedadlo Wenko Prima, 41 x 38 cm

Nerobte kompromisy pri investícii do svojho pohodlia. Ak vám nie je príjemná predstava chladnej plastovej záchodovej dosky, vyberte si WC sedadlo z... viac informácií »
Matnečierne WC sedadlo Wenko Prima
Značka: Wenko
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nerobte kompromisy pri investícii do svojho pohodlia. Ak vám nie je príjemná predstava chladnej plastovej záchodovej dosky, vyberte si WC sedadlo z...

Nerobte kompromisy pri investícii do svojho pohodlia. Ak vám nie je príjemná predstava chladnej plastovej záchodovej dosky, vyberte si WC sedadlo z drevovláknitej dosky.

Tvar sedadla umožňuje jeho namontovanie aj na záchodové misy so splachovacou nádržkou. Úplne unikátny výrobok Matnečierne WC sedadlo Wenko Prima, 41 x 38 cm je k dostaniu práve teraz tu u nás v obľúbenej rubrike . Mrknite na zľavnené produkty z našej kategórie v zľave! Známa značka Wenko pre svojich zákazníkov ponúka veľmi kvalitné produkty.

Tento kvalitný a lacný tovar Matnečierne WC sedadlo Wenko Prima, 41 x originál od výrobcu Wenko môžete nájsť na našich stránkach teraz práve za super cenu! Ponuky už od 35,90 EUR.