Malá biela sieťka na pranie Wenko Wash

Máte nejaký kus oblečenia, ktorý sa v práčke môže zatrhnúť o zips iného oblečenia a skončiť tak na pohrebisku bielizne? Potom ho dajte do... viac informácií »
Malá biela sieťka na pranie Wenko Wash
Značka: Wenko
5,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte nejaký kus oblečenia, ktorý sa v práčke môže zatrhnúť o zips iného oblečenia a skončiť tak na pohrebisku bielizne? Potom ho dajte do...

Máte nejaký kus oblečenia, ktorý sa v práčke môže zatrhnúť o zips iného oblečenia a skončiť tak na pohrebisku bielizne?

Potom ho dajte do ochrannej sieťky, ktorú následne hodíte do bubna pokojne aj s množstvom iného oblečenia. Všetko bude chránené!
Veľa obľúbený produkt Malá biela sieťka na pranie Wenko Wash je k dostaniu pohodlne tu na webe v známej kategórii pranie a žehlenie! Teraz nájdete ešte iné produkty z tejto známej kategórie za rozumné peniaze. Významný výrobca Wenko má v ponuke veľmi kvalitný sortiment Môžete sa presvedčiť sami. Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež viac kvalitných produktov od výrobcu Wenko. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Malá biela sieťka na pranie Wenko od dodávateľa kvalitných produktov Wenko je možné nakúpiť práve dnes za outletovú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 5,49 EUR.