Magnetická tabuľa Styler Wood, 30 × 30 cm

Zanechajte členom rodiny odkaz, ktorý im ráno vyčarí úsmev na tvári. Nezabudnite si tiež poznamenať, čo musíte nakúpiť na večeru. Či už vám... viac informácií »
Magnetická tabuľa Styler Wood
Značka: Styler
25 EUR33,90 EUR Zľava -26%
Kúpiť v e-shope »
Zanechajte členom rodiny odkaz, ktorý im ráno vyčarí úsmev na tvári. Nezabudnite si tiež poznamenať, čo musíte nakúpiť na večeru. Či už vám...

Zanechajte členom rodiny odkaz, ktorý im ráno vyčarí úsmev na tvári. Nezabudnite si tiež poznamenať, čo musíte nakúpiť na večeru. Či už vám tabuľa poslúži k milým odkazom či praktickým poznámkam, nikdy vás nenechá v štichu.

Vnútri balenia nájdete aj písacie pero a balenie magnetiek. Nemusíte tak na nič čakať a rovno sa pustiť do kreatívnej práce. Tabuľu možno zavesiť i horizontálne.

Upozornenie: tabuľa udrží také magnetky, ktoré sú súčasťou balenia.

O značke:
Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na maximum odraziť vo svojich nástenných dekoráciách, obrazoch a hodinách.
Výnimočný kus môžete nájsť práve teraz na webe v rubrike nástenky a tabule! Teraz môžete kúpiť ešte podobné kúsky v spomínanej kategórii za skvelú cenu.

Vynikajúci tovar Magnetická tabuľa Styler Wood, 30 × 30 od spoločnosti so skvelým menom Styler môžete zohnať momentálne výhodne. Na našej stránke za 25 EUR.