Limetkovozelená rýchloschnúca osuška DecoKing EKEA, 80 × 160 cm

Osuška pre všetkých športovcov, športovkyne, cestovateľov aj minimalistov. Skrátka, ak chcete mať v batožine viac miesta, bude sa vám hodiť. Je... viac informácií »
Limetkovozelená rýchloschnúca osuška DecoKing EKEA
Značka: DecoKing
13,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Osuška pre všetkých športovcov, športovkyne, cestovateľov aj minimalistov. Skrátka, ak chcete mať v batožine viac miesta, bude sa vám hodiť. Je...

Osuška pre všetkých športovcov, športovkyne, cestovateľov aj minimalistov. Skrátka, ak chcete mať v batožine viac miesta, bude sa vám hodiť.

Je vyrobená z mikrovlákna, ktoré má skvelú savosť a je rýchloschnúce. Pri zložení do batohu alebo tašky zaberie až o 80 % menej miesta ako bežné osušky.
Tento výnimočný tovar Limetkovozelená rýchloschnúca osuška DecoKing EKEA, 80 × 160 cm môžete dostať už dnes tu a teraz na našich stránkach v kategórii kúpeľňový textil. Pripravili sme ostatné produkty z tejto sekcie za najnižšiu cenu. To nie je všetko, máme toho viac! U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa DecoKing. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Obľúbená značka zákazníkov DecoKing vám môže poskytnúť veľmi kvalitný tovar

Tento lacný produkt Limetkovozelená rýchloschnúca osuška DecoKing EKEA, 80 × od spoločnosti so zárukou kvality DecoKing môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach lacno! V akcii za cenu 13,99 EUR.