Lievanečník na 7 lievancov Nordic Ware Christmas

Američania sú na lievance experti. Nie je divu, že s nimi vedia čarovať po estetickej aj funkčnej stránke. Dôkazom je panvica na lievance so 7... viac informácií »
Lievanečník na 7 lievancov Nordic Ware Christmas
Značka: Nordic Ware
59,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Američania sú na lievance experti. Nie je divu, že s nimi vedia čarovať po estetickej aj funkčnej stránke. Dôkazom je panvica na lievance so 7...

Američania sú na lievance experti. Nie je divu, že s nimi vedia čarovať po estetickej aj funkčnej stránke. Dôkazom je panvica na lievance so 7 smajlíkmi, ktorí z obyčajných raňajok vytvoria kúzelný moment. Ocenia ju predovšetkým deti, ale my sme presvedčení, že aj vám sa už zbiehajú slinky!

Panvica na lievance je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zabezpečí perfektný rozvod tepla. Sám výrobca odporúča teplotu pri príprave znížiť až o 15°C, ako sa uvádza v receptoch.Tento skvelý produkt Lievanečník na 7 lievancov Nordic zoženiete bezstarostne u nás v obľúbenej kategórii . Teraz môžete kúpiť unikátne výrobky z tejto známej kategórie za super peniaze. Známa značka Nordic Ware má k dispozícii prvotriedny sortiment. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! U nás nájdete viac osvedčených výrobkov od značky Nordic Ware. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený produkt Lievanečník na 7 lievancov Nordic Ware od výrobcu s dlhou históriou Nordic Ware je k dispozícii v našej internetovej ponuke stále výhodne. Aktuálne v akcii za 59,90 EUR.