Liatinový nástenný teplomer Ego Dekor Bird, výška 27,3 cm

Ego Dekor využíva návrhy európskych dizajnérov na skrášlenie vašich záhrad a okolia domu. Dokáže šikovne skombinovať kvalitné materiály a... viac informácií »
Liatinový nástenný teplomer Ego Dekor Bird
Značka: Ego Dekor
27 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ego Dekor využíva návrhy európskych dizajnérov na skrášlenie vašich záhrad a okolia domu. Dokáže šikovne skombinovať kvalitné materiály a...

Ego Dekor využíva návrhy európskych dizajnérov na skrášlenie vašich záhrad a okolia domu. Dokáže šikovne skombinovať kvalitné materiály a originálne riešenie, aby tým neutrpela funkčnosť produktov. Do svojich dekorácií v rustikálnom štýle vdychuje romantiku a prvky prírody. Pre niekoho, o kom viete, že miluje svoju záhradku, sú dekorácie Escchert Design vysnívaným darčekom.

Liatinové dekorácie sú úžasne efektné a pritom poslúžia svojou funkčnosťou. Práve tieto malé drobnosti upútajú najväčšiu pozornosť a dajú vašej záhradke alebo domu krásny vintage a rustikálny vzhľad.

Poznámka: teplomer je jednostranný, možno ho však pohodlne natočiť podľa potreby. Obľúbený produkt Liatinový nástenný teplomer Ego Dekor môžete nájsť pohodlne tu na webe v obľúbenej kategórii vonkajšie teplomery! Máme pre vás ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii z pohodlia domova!

Veľmi obľúbený produkt Liatinový nástenný teplomer Ego Dekor Bird, výška 27,3 cm od známeho popredného výrobcu Ego Dekor ide získať tu teraz práve stále výhodne! Lacno za cenu 27 EUR.