Lesklý sivohnedý kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico Elise, výška 26 cm

Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych vyrážajúcich stromčekov. Nebojte sa zapojiť fantáziu, s dekoratívnymi... viac informácií »
Lesklý sivohnedý kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico Elise
Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych vyrážajúcich stromčekov. Nebojte sa zapojiť fantáziu, s dekoratívnymi...

Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych vyrážajúcich stromčekov. Nebojte sa zapojiť fantáziu, s dekoratívnymi kvetináčmi z kolekcie Elise premeníte svoj byt aj záhradku a dodáte im poriadnu dávku štýlu a originality.

To zvládnete so značkou Gardenico, ktorá vyrába kvalitné kvetináče a črepníky z vysoko odolného plastu. Tie sú navyše odolné voči mrazu a proti škodlivému UV žiareniu. A ten dizajn!

O značke Gardenico:

Spoločnosť Gardenico sídli v továrni s takmer storočnou históriou vo výrobe plastových produktov. Do roku 2012 spoločnosť vzrástla a stala sa európskym lídrom v dizajne, vývoji, výrobe, predaji a marketingu plastových výrobkov.

Sama firma o sebe hovorí: „Nie sme továreň na šablóny. Sme tím špecialistov, dizajnérov, vývojárov foriem a obalov. Produkt chápeme v súvislostiach, od prvého nákresu, cez jeho výrobu, až po finálne doručenie na pulty obchodov.

Gardenico balí svoje výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Sú dlhodobo odhodlaní používať tie najvhodnejšie riešenie obalov. Tím myslí na prírodu a neustále hľadajú spôsoby, ako znižovať záťaž svojich aktivít na životné prostredie.

Vedeli ste, že až 73% zamestnancov v tejto firme sú ženy? ♥ Tento unikátny produkt Lesklý sivohnedý kvetináč vhodný máte možnosť nakúpiť pohodlne u nás zaradený v sekcii kvetináče! Teraz môžete získať ešte ostatné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. Dodávateľ Gardenico má k dispozícii top výrobky

Veľa podarený produkt Lesklý sivohnedý kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico Elise, výška 26 cm od skvelého a známeho výrobcu Gardenico pohodlne nakúpite online za extra cenu. Na našej stránke za 7 EUR.