Lesklý fuksiový kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico Elise, výška 36 cm

Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych vyrážajúcich stromčekov. Nebojte sa zapojiť fantáziu, s dekoratívnymi... viac informácií »
Lesklý fuksiový kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico Elise
Značka: Gardenico
11,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych vyrážajúcich stromčekov. Nebojte sa zapojiť fantáziu, s dekoratívnymi...

Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych vyrážajúcich stromčekov. Nebojte sa zapojiť fantáziu, s dekoratívnymi kvetináčmi z kolekcie Elise premeníte svoj byt aj záhradku a dodáte im poriadnu dávku štýlu a originality.

To zvládnete so značkou Gardenico, ktorá vyrába kvalitné kvetináče a črepníky z vysoko odolného plastu. Tie sú navyše odolné voči mrazu a proti škodlivému UV žiareniu. A ten dizajn!

O značke Gardenico:

Spoločnosť Gardenico sídli v továrni s takmer storočnou históriou vo výrobe plastových produktov. Do roku 2012 spoločnosť vzrástla a stala sa európskym lídrom v dizajne, vývoji, výrobe, predaji a marketingu plastových výrobkov.

Sama firma o sebe hovorí: „Nie sme továreň na šablóny. Sme tím špecialistov, dizajnérov, vývojárov foriem a obalov. Produkt chápeme v súvislostiach, od prvého nákresu, cez jeho výrobu, až po finálne doručenie na pulty obchodov.

Gardenico balí svoje výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Sú dlhodobo odhodlaní používať tie najvhodnejšie riešenie obalov. Tím myslí na prírodu a neustále hľadajú spôsoby, ako znižovať záťaž svojich aktivít na životné prostredie.

Vedeli ste, že až 73% zamestnancov v tejto firme sú ženy? ♥ Veľmi jedinečný kus možno nakúpiť okrem iného u nás umiestnený v rubrike kvetináče. Mrknite na akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny! U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Gardenico. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny výrobok Lesklý fuksiový kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico od známeho výrobcu Gardenico máte možnosť kúpiť si práve tu za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 11,99 EUR.