Ľahký bavlnený pléd Victoria Hurrem, 200 x 230 cm

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj pléd, ktorý plní hneď dve funkcie naraz.... viac informácií »
Ľahký bavlnený pléd Victoria Hurrem
Značka: Victoria
26 EUR52,90 EUR Zľava -50%
Kúpiť v e-shope »
Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj pléd, ktorý plní hneď dve funkcie naraz....

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj pléd, ktorý plní hneď dve funkcie naraz. Počas chladnej noci vás dvojnásobne zahreje a keby sa vám náhodou nechcelo ustielať, nevadí, proste posteľ zahaľte pod pléd. Rovnako tak ho môžete používať i napríklad pokojne miesto paplóna.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Ľahký bavlnený pléd Victoria Hurrem, 200 x 230 cm dá sa zaobstarať práve teraz tu na našich stránkach v rubrike prikrývky na posteľ! Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto rubriky za mimoriadne nízku cenu. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru značky Victoria. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt Ľahký bavlnený pléd Victoria s pečaťou kvality značky Victoria máte možnosť získať u nás teraz za najnižšiu cenu. Teraz za 26 EUR.