Ľahká prikrývka cez posteľ na dvojlôžko Ceylin, 200 × 230 cm

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka, ktorá plní hneď dve funkcie... viac informácií »
Ľahká prikrývka cez posteľ na dvojlôžko Ceylin
Značka: Victoria
26 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka, ktorá plní hneď dve funkcie...

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka, ktorá plní hneď dve funkcie naraz. V chladnej noci vás dvojnásobne zahreje a keby sa vám náhodou nechcelo ustlať, nevadí, proste posteľ zahaíte pod prikrývku. Rovnako ju môžete používať aj namiesto paplóna. Tento exkluzívny produkt obstaráte ľahko tu u nás v populárnej sekcii prikrývky na posteľ. Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty z našej rubriky vo výpredajovej akcii.

Najpredávanejší produkt Ľahká prikrývka cez posteľ na dvojlôžko Ceylin, 200 × 230 cm od značky so zárukou kvality Victoria zaobstaráte tu teraz práve skutočne lacno! Na zohnanie práve v akcii za 26 EUR.