Kuchynský nástenný stojan so 7 háčikmi Wenko Hook Style

Zadovážte si moderné držiaky z vysokolesklého chrómovaného kovu, ktoré budú zdobiť vašu kuchyňu. Ľahko ich pripevníte nad pracovnú dosku a... viac informácií »
Kuchynský nástenný stojan so 7 háčikmi Wenko Hook Style
Značka: Wenko
31 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zadovážte si moderné držiaky z vysokolesklého chrómovaného kovu, ktoré budú zdobiť vašu kuchyňu. Ľahko ich pripevníte nad pracovnú dosku a...

Zadovážte si moderné držiaky z vysokolesklého chrómovaného kovu, ktoré budú zdobiť vašu kuchyňu. Ľahko ich pripevníte nad pracovnú dosku a náčinie zavesíte na sedem praktických háčikov. Skrutky a hmoždinky sú súčasťou balenia.
Ste v prenájme a nechce sa vám vŕtať do steny? Žiadny problém. Háčiky môžete pripevniť aj bez vŕtania.

Stačí si vybrať jeden z týchto doplnkov:

Samodržiaci nástenný háčik Wenko Vacuum-Loc Classic Plus – ide o výnimočný vákuový sací systém, ktorý zaručuje silnú priľnavosť k povrchom.

Samodržiaci nástenný háčik Wenko Turbo-Loc Classic Plus – nástenný držiak so špeciálnou lepiacou podložkou, ktorá ponúka extrémne silnú priľnavosť ku všetkým hladkým povrchom.

O značke:
Praktického pomocníka Wenko nemusíme dlho predstavovať. Je to miláčik všetkých vyťažených domácností, ktoré potrebujú maximálne uľahčiť domáce práce organizáciou domácnosti. Pomocou šikovných zlepšovákov premieňa bežné denné činnosti na rituály, na ktorých si vytvoríte závislosť. Vyskúšajte to sami.
Kvalitný a lacný tovar Kuchynský nástenný stojan so 7 ide kúpiť taktiež na našom webe umiestnený v rubrike doplnky do kuchyne. Nájdite si ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie vo výpredajovej akcii. To nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke tiež ďalšie preverené kúsky od značky Wenko. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný tovar Kuchynský nástenný stojan so 7 od spoločnosti so skvelým menom Wenko môžete získať momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze! Vo skvelej akcii za 31 EUR.