Kryt na plynový gril Cattara Furo

Cattara ponúka celý rad grilovacích doplnkov a pomôcok. S týmto krytom udržíte svoj gril chránený pred pôsobením okolitých vplyvov. Je vyrobený zo... viac informácií »
Kryt na plynový gril Cattara Furo
Značka: Cattara
24,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Cattara ponúka celý rad grilovacích doplnkov a pomôcok. S týmto krytom udržíte svoj gril chránený pred pôsobením okolitých vplyvov. Je vyrobený zo...

Cattara ponúka celý rad grilovacích doplnkov a pomôcok. S týmto krytom udržíte svoj gril chránený pred pôsobením okolitých vplyvov. Je vyrobený zo 100 % polyesteru a vnútorná strana je opatrená mäkkou vrstvou, ktorá je šetrná k zakrytému grilu. V spodnej časti sa nachádza suchý zips pre dostatočné stiahnutie, vďaka ktorému zostane gril zakrytý aj pri nepriaznivom počasí. Kryt je možné využiť na gril do veľkosti 102 x 90 x 54 cm (š x v x h).
Veľmi jedinečný produkt možno nakúpiť práve teraz na webe v populárnej kateogrii obaly na grily! Pozrite sa na úplne nové produkty z tejto kateógrie jednoducho online. Slávny výrobca Cattara predstavuje vysoko kvalitné výrobky Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! To však nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke však viac produktov od výrobcu Cattara. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený tovar Kryt na plynový gril od nášho výrobcu Cattara máte možnosť nájsť aktuálne na webe výhodne. V súčasnosti v predaji od 24,90 EUR.