Krémovobiely koberec Universal Ziri White, 160 x 230 cm

Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú... viac informácií »
Krémovobiely koberec Universal Ziri White
Značka: Universal
269 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú...

Značka Universal to s kobercami jednoducho vie. Nielenže svojím nápaditým dizajnom s prehľadom oživí ktorúkoľvek miestnosť, zároveň nie sú ochudobnené ani o praktickú stránku. Inak tomu nie je ani pri kolekcii Ziri, ktorá hneď na prvý pohľad zaujme vďaka kombinácii zemitého odtieňa s ľahko žiarivejšími farbami. O funkčnosť sa potom postará polypropylénový materiál, ktorý zaistí vytúženú mäkkosť, dobrú odolnosť a nenáročnú údržbu.
Tento veľmi obľúbený tovar Krémovobiely koberec Universal Ziri White, 160 x 230 cm máte možnosť získať už dnes na našich stránkach v známej sekcii koberce! Teraz si môžete vybrať iné produkty z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova. Významný výrobca Universal má na sklade prvotriedny tovar

Najpredávanejší produkt Krémovobiely koberec Universal Ziri originál od výrobcu Universal je možné zaobstarať ešte dnes za primerané peniaze! Stojí práve teraz u nás 269 EUR.