Krémovobiely koberec Mint Rugs Hurley, 160 x 230 cm

Dajte svojmu interiéru nenásilný akcent a oživenie v podobe kobercov z kolekcie Hurley. Jeho výrazné etnické vzory v rôznych farebných prevedeniach... viac informácií »
Krémovobiely koberec Mint Rugs Hurley
Značka: Mint Rugs
135 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dajte svojmu interiéru nenásilný akcent a oživenie v podobe kobercov z kolekcie Hurley. Jeho výrazné etnické vzory v rôznych farebných prevedeniach...

Dajte svojmu interiéru nenásilný akcent a oživenie v podobe kobercov z kolekcie Hurley. Jeho výrazné etnické vzory v rôznych farebných prevedeniach vnesú novú atmosféru do akejkoľvek miestnosti. A čo viac – zamilujú si ho aj vaše bosé nohy vďaka mäkkému vysokému vlasu.

O materiáli:
Koberec je zo 100% polypropylénu. Nežmolkuje sa, ľahko sa udržiava a pýši sa odolnosťou a trvanlivosťou svojich vlákien. Hodí sa do miestností, v ktorých je podlahové vykurovanie. Neudržiava v sebe vlhkosť a prekvapí aj svojimi antistatickými vlastnosťami. Navyše je tak jemný na dotyk, že už nebudete chcieť chodiť po ničom inom.

Kvalitný a žiadaný tovar Krémovobiely koberec Mint Rugs Hurley, 160 x 230 od značky s dobrým menom Mint Rugs môžete pohodlne získať aktuálne na našej webovej stránke trvalo výhodne. K dispozícii teraz v predaji za 135 EUR.