Krémovobiely koberec Mint Rugs Archer, 80 x 150 cm

Vysnívali ste si v myšlienkach koberec, ktorý podporí štýl minimalisticky zariadeného interiéru v severskom štýle, ale keď bude treba, tak zažiari... viac informácií »
Krémovobiely koberec Mint Rugs Archer
Značka: Mint Rugs
78,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vysnívali ste si v myšlienkach koberec, ktorý podporí štýl minimalisticky zariadeného interiéru v severskom štýle, ale keď bude treba, tak zažiari...

Vysnívali ste si v myšlienkach koberec, ktorý podporí štýl minimalisticky zariadeného interiéru v severskom štýle, ale keď bude treba, tak zažiari aj v odvážne eklekticky zariadenej miestnosti? Sýte i nežné farby, nevtieravý vzor a príjemne vysoký vlas robí z kolekcie Archer od značky Mint Rugs ideálnu voľbu pre váš interiér.

O materiáli:
Koberec je zo 100% polypropylénu. Nežmolkuje sa, ľahko sa udržiava a pýši sa odolnosťou a trvanlivosťou svojich vlákien. Hodí sa do miestností, v ktorých je podlahové vykurovanie. Neudržiava v sebe vlhkosť a prekvapí aj svojimi antistatickými vlastnosťami. Navyše je tak jemný na dotyk, že už nebudete chcieť chodiť po ničom inom.
Vysoko kvalitný produkt Krémovobiely koberec Mint Rugs Archer, 80 x 150 cm možno zakúpiť jednoducho tu u nás zaradený v kategórii koberce! Teraz kúpite úplne nové produkty z našej kategórie za super ceny.

Neodolateľný tovar Krémovobiely koberec Mint Rugs Archer, od značky s dobrým menom Mint Rugs možno získať tu teraz práve za výhodnú cenu! Aktuálne v akcii za 78,90 EUR.