Krémovobiely futónový matrac Karup Design Coco Futon, 90 x 200 cm

Futonový matrac Double Latex je tvorený z kombinácie bavlny a jadra z kokosového vlákna, ktoré poskytne stredne mäkkú oporu pri každodennom spánku.... viac informácií »
Krémovobiely futónový matrac Karup Design Coco Futon
Futonový matrac Double Latex je tvorený z kombinácie bavlny a jadra z kokosového vlákna, ktoré poskytne stredne mäkkú oporu pri každodennom spánku....

Futonový matrac Double Latex je tvorený z kombinácie bavlny a jadra z kokosového vlákna, ktoré poskytne stredne mäkkú oporu pri každodennom spánku.

Poznámka: na predĺženie životnosti matraca a udržanie jeho čistoty odporúčame používať plachtu.

Bavlna obsiahnutá v matraci sa prispôsobí tvaru vášho tela, jadro z kokosového vlákna ho naopak podporí. Od tradičných japonských futónov sa líši vo vyššej hustote a hrúbke, stále si však zachováva svoje charakteristické vlastnosti.

O značke Karup Design:


Tento kvalitný a lacný produkt Krémovobiely futónový matrac Karup Design Coco Futon, 90 x 200 cm možno zaobstarať práve tu na stránkach zaradený v sekcii ! Teraz môžete nájsť ďalšie produkty v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Karup Design má v stále ponuke vynikajúci sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

V zľave tento produkt Krémovobiely futónový matrac Karup od kvalitnej spoločnosti Karup Design jednoducho môžete získať práve vo výpredajové akciu. Teraz môžete mať za 399 EUR.