Krémovobiela rohová pohovka s leňoškou Scandic Copenhagen, pravý roh

Škandinávsky nábytok sa vyznačuje minimalistickým dizajnom, ale pohľad naň rozhodne nenudí. Veď v jednoduchosti je krása. Táto priestranná pohovka... viac informácií »
Krémovobiela rohová pohovka s leňoškou Scandic Copenhagen
Značka: Scandic
999 EUR
Kúpiť v e-shope »
Škandinávsky nábytok sa vyznačuje minimalistickým dizajnom, ale pohľad naň rozhodne nenudí. Veď v jednoduchosti je krása. Táto priestranná pohovka...

Škandinávsky nábytok sa vyznačuje minimalistickým dizajnom, ale pohľad naň rozhodne nenudí. Veď v jednoduchosti je krása. Táto priestranná pohovka z kolekcie Copenhagen Gusto má navyše leňošku so šírkou 104 cm, takže sa určite pohodlne uvelebíte pri sledovaní obľúbeného filmu aj so svojou drahou polovičkou a veľkou misou pukancov.

Pohovka sa dodáva v 2 balíkoch s rozmermi 175 x 57 x 90 cm (47 kg) a 106 x 57 x 154 cm (48 kg).Zľavový produkt môžete nájsť ešte na webe v obľúbenej kategórii rohové pohovky! Teraz môžete získať kvalitné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Scandic. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavnený kus Krémovobiela rohová pohovka s leňoškou Scandic Copenhagen, pravý od poprednej spoločnosti Scandic k dispozícii ešte dnes vo výhodnej akcii. V súčasnosti za cenu 999 EUR.