Krémovobiela komoda Teulat Corvo, 90 x 90 cm

Kolekcia Corvo vyniká jednoduchosťou a eleganciou. Tento nábytok zaujme najmä milovníkov minimalizmu, ale zároveň sa dá ľahko kombinovať s rôznymi... viac informácií »
Krémovobiela komoda Teulat Corvo
Značka: Teulat
539 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Corvo vyniká jednoduchosťou a eleganciou. Tento nábytok zaujme najmä milovníkov minimalizmu, ale zároveň sa dá ľahko kombinovať s rôznymi...

Kolekcia Corvo vyniká jednoduchosťou a eleganciou. Tento nábytok zaujme najmä milovníkov minimalizmu, ale zároveň sa dá ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

Každý kúsok španielskej značky Teulat je premyslený do posledného detailu, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol prístupný pre každého. Jednoduché geometrické línie a zaujímavé farby sú charakteristickými prvkami. Pridanou hodnotou je otvorenosť v spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu vnášajú svoju osobnosť.Veľmi žiadaný produkt Krémovobiela komoda Teulat Corvo, 90 x 90 zoženiete bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii komody. Vyberte si nové kúsky z tejto obľúbenej rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od výrobcu Teulat. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Teulat dlhodobo dodáva skvelý sortiment

Obľúbený a akčný produkt Krémovobiela komoda Teulat Corvo, 90 od výrobcu s dlhou históriou Teulat máte možnosť nakúpiť u nás teraz extra so zľavou. Akčné ceny už od 539 EUR.