Krémovo-biela kameninová váza Bitz Basics Cream, výška 50 cm

Elegantné kameninové vázy z kolekcie Basics od značky Bitz sa chvália krásnym spracovaním, vďaka ktorému zapadnú do interiéru jedna radosť. Vybrať... viac informácií »
Krémovo-biela kameninová váza Bitz Basics Cream
Značka: Bitz
259 EUR
Kúpiť v e-shope »
Elegantné kameninové vázy z kolekcie Basics od značky Bitz sa chvália krásnym spracovaním, vďaka ktorému zapadnú do interiéru jedna radosť. Vybrať...

Elegantné kameninové vázy z kolekcie Basics od značky Bitz sa chvália krásnym spracovaním, vďaka ktorému zapadnú do interiéru jedna radosť. Vybrať si ich môžete v čiernych, béžových i sivých odtieňoch.

O značke:

Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitza. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte, ako lepšie jesť. Zároveň sa tento inšpiratívny kuchár, držiaci titul v odbore ľudskej výživy, angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi.

Kolekcia kameninového riadu, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetok riad je ručne vyrábaný a glazúrovaný, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické.
Tento lacný výrobok Krémovo-biela kameninová váza Bitz Basics Cream, výška 50 cm máte možnosť získať priamo tu na našom webe v obľúbenej sekcii vázy! Pripravili sme ostatné produkty z tejto rubriky za super cenu. Obľúbený výrobca Bitz má na sklade prémiové výrobky. Nové kúsky každý deň.

Exkluzívny produkt Krémovo-biela kameninová váza Bitz Basics od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Bitz môžete získať v našej ponuke vo výhodnej akcii! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 259 EUR.