Krémovo-béžový porcelánový tanier na šalát Like by Villeroy & Boch, 21 cm

Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo... viac informácií »
Krémovo-béžový porcelánový tanier na šalát Like by Villeroy & Boch
11,20 EUR15,99 EUR Zľava -29%
Kúpiť v e-shope »
Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo...

Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo tmavomodrú podobajúcu sa oceánu, z tohto riadu budete mať vždy veľmi príjemný a prirodzený pocit.

Asymetrické taniere nechajú lepšie vyniknúť vaše kuchárske umenie a všetky teplé aj studené pochúťky. Hoci je tvar netradičný, riad je stohovateľný a servírovať s ním bude radosť každučký deň.

Jemný porcelánový riad s pekne tuhým korienkom, je odolný proti popraskaniu. Vďaka kvalitnej glazúre ho môžete umývať v umývačke aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

O značke Like by Villeroy & Boch Group
Like je dcéra z rodiny porcelánového riadu s dlhoročnou tradíciou Villeroy & Boch Group. Prináša vám sériu dostupného riadu z prémiového porcelánu v nežných farebných odtieňoch, ktorá dodá štýl každej vašej hostine.
Zľavový výrobok je dostupný aktuálne na stránkach v známej kategórii taniere! Pripravili sme ešte iné produkty z našej kategórie na pár kliknutí. Naša ponuka je široká, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší tovar od značky like | Villeroy & Boch. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárny výrobca medzi zákazníkmi like | Villeroy & Boch dlhodobo vyrába špičkový sortiment.

Zaujímavý produkt Krémovo-béžový porcelánový tanier na šalát Like by Villeroy & od poprednej značky like | Villeroy & Boch ľahko môžete zohnať v súčasnosti extra so zľavou! Teraz môžete mať za 11,20 EUR.